Tr:Human-embryology.org: Difference between revisions
(Created page with " Dijital Embriyoloji Konsorsiyumu UNSW Avustralya Göttingen Üniversitesi Müze für Naturkunde Berlin Ruhr Üniversitesi Kyoto Üniversitesi Sağlık Bili...") |
|||
(2 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
__NOTITLE__ | |||
__NOTOC__ | |||
{| | |||
| colspan=4| | |||
=Dijital Embriyoloji Konsorsiyumu= | |||
|- | |||
| width="180px"|<center>[[File:Unswlogo.png|150px|link=Embryo Collections]]</center> | |||
| width="180px"|<center>[[File:Goettingenlogo.png|150px|link=Blechschmidt Collection]]</center> | |||
| width="180px"|<center>[[File:Berllinmuseumlogo.png|150px|link=Embryological Collection]]</center> | |||
| width="180px"|<center>[[File:RUBlogo.png|150px|link=Hinrichsen Collection]]</center> | |||
| width="180px"|<center>[[File:Kyotologo.png|150px|link=Kyoto Collection]]</center> | |||
|- | |||
| valign=top|<center>UNSW Avustralya</center> | |||
| valign=top|<center>Göttingen Üniversitesi</center> | |||
| valign=top|<center>Müze doğa tarihi için Berlin</center> | |||
| valign=top|<center>Ruhr Üniversitesi</center> | |||
| valign=top|<center>Kyoto Üniversitesi</center> | |||
|- | |||
| valign=top|<center>[http://medicalsciences.med.unsw.edu.au Sağlık Bilimleri Yüksekokulu]</center><br> | |||
| valign=top|<center>[http://www.anatomie.uni-goettingen.de/en/humanembryologie.html Anatomi ve Embriyoloji]</center><br> | |||
| valign=top|<center>[http://www.naturkundemuseum-berlin.de/en/sammlungen/zoologie/embryologische-sammlung/ Embriyolojik Koleksiyon]</center><br> | |||
| valign=top|<center>[http://www.ruhr-uni-bochum.de/anat1/brand-saberi.html Anatomi ve Embriyoloji Anabilim Dalı Moleküler]</center><br> | |||
| valign=top|<center>[http://www.med.kyoto-u.ac.jp/en/ Tıp Enstitüsü]</center><br> | |||
|- | |||
| valign=top|<center>Dr. Mark Hill</center> | |||
| valign=top|<center>Prof. Christoph Viebahn</center> | |||
| valign=top|<center>Dr. Peter Giere</center> | |||
| valign=top|<center>Prof. Beate Brand-Saberi</center> | |||
| valign=top|<center>Prof. Shigehito Yamada</center> | |||
|-bgcolor="F5FAFF" | |||
| valign=top|<center>Avustralya</center> | |||
| valign=top|<center>Almanya</center> | |||
| valign=top|<center>Almanya</center> | |||
| valign=top|<center>Almanya</center> | |||
| valign=top|<center>Japonya</center> | |||
|- | |||
| <br><center>[[File:Madridlogo.png|150px|link=Orts-Llorca Collection]]</center> | |||
| <br><center>[[File:UABlogo.png|160px|link=Domenech-Mateu Collection]]</center> | |||
| <br><center>[[File:NCLlogo.png|160px|link=HDBR and HuDSeN Collection]]</center> | |||
| <br><center>[[File:UBClogo.png|130px|link=Perry-Arey-Milligan Collection]]</center> | |||
| <br><center>[[File:Nmhmlogopng.png|150px|link=Carnegie Collection]]</center> | |||
|- | |||
| valign=top|<center>Madrid Complutense Üniversitesi</center> | |||
| valign=top|<center>Üniversite Autonoma de Barcelona</center> | |||
| valign=top|<center>Newcastle Üniversitesi</center> | |||
| valign=top|<center>Üniversitesi British Columbia</center> | |||
| valign=top|<center>Sağlık ve Tıp Ulusal Müzesi</center> | |||
|- | |||
| valign=top|<center>[https://www.ucm.es/anatomia2/grupos-de-investigacion-del-departamento Anatomi ve Embriyoloji Anabilim Dalı]</center><br> | |||
| valign=top|<center>[http://doctoratcirurgia.uab.cat/Catala/Directori.php?AC=8 Morfolojik Bilimleri Bölümü]</center><br> | |||
| valign=top|<center>[http://www.ncl.ac.uk/igm/ Genetik Tıp Enstitüsü]</center><br> | |||
| valign=top|<center>[http://www.dentistry.ubc.ca diş Hekimliği Fakültesi]</center><br> | |||
| valign=top|<center>[http://www.medicalmuseum.mil/index.cfm?p=collections.hdac.index İnsan Gelişim Anatomisi Merkezi]</center><br> | |||
|- | |||
| valign=top|<center>Prof. José F. Rodríguez-Vázquez</center> | |||
| valign=top|<center>Prof. Rosa Mirapeix</center> | |||
| valign=top|<center>Prof. Susan Lindsay</center> | |||
| valign=top|<center>Prof. Virginia Diewert</center> | |||
| valign=top|<center>Ms Elizabeth Lockett</center> | |||
|-bgcolor="F5FAFF" | |||
| valign=top|<center>ispanya</center> | |||
| valign=top|<center>ispanya</center> | |||
| valign=top|<center>Birleşik Krallık</center> | |||
| valign=top|<center>Kanada</center> | |||
| valign=top|<center>Amerika Birleşik Devletleri</center> | |||
|- | |||
| colspan=5| | |||
==Konsorsiyum hakkında== | |||
Konsorsiyum hakkında | |||
"Dijital Embriyoloji Konsorsiyumu" ilk Konsorsiyumu resmi açılışı 8 Nisan 2015 Göttingen Üniversitesi'nde gerçekleştirildi 2014 yılında kurulmuştur. | "Dijital Embriyoloji Konsorsiyumu" ilk Konsorsiyumu resmi açılışı 8 Nisan 2015 Göttingen Üniversitesi'nde gerçekleştirildi 2014 yılında kurulmuştur. | ||
Line 116: | Line 75: | ||
Toplama küratörler kendi koleksiyonu tam bir dijital kopyasını tutun ve tüm online telif hakkı, atıf ve daha fazla tekrar kullanımı kontrol edecektir. Araştırma projesi değiştirmek veya bu paha biçilmez koleksiyonları üzerinde tutulur herhangi bir varolan denetimleri değiştirmek için tasarlanmamıştır. Bir internet adresi ( human-embryology.org ) özellikle mevcut koleksiyonların herhangi bir yeniden dernek kaldırmak için tahsis edilmiş ve katkıda bulunan kurum ve araştırmacılar arasında ortak araştırma sitesi olarak görülmelidir. | Toplama küratörler kendi koleksiyonu tam bir dijital kopyasını tutun ve tüm online telif hakkı, atıf ve daha fazla tekrar kullanımı kontrol edecektir. Araştırma projesi değiştirmek veya bu paha biçilmez koleksiyonları üzerinde tutulur herhangi bir varolan denetimleri değiştirmek için tasarlanmamıştır. Bir internet adresi ( human-embryology.org ) özellikle mevcut koleksiyonların herhangi bir yeniden dernek kaldırmak için tahsis edilmiş ve katkıda bulunan kurum ve araştırmacılar arasında ortak araştırma sitesi olarak görülmelidir. | ||
Daha fazla bilgi için irtibata geçiniz [mailto:m.hill@unsw.edu.au?Subject=Digital%20Embryology%20Consortium Dr Mark Hill]. | |||
[[File:Ome-logo-400.png|70px|left|link=http://149.171.80.223:4080]] [http://149.171.80.223:4080 DEC Görüntü Tepsi] | |||
{| | |||
! colspan=2|Bu sayfayı çevir | |||
|- | |||
| width="90px" valign=top|<center>[[File:Australia_flag.png|60px|link=Main_Page]]</center> | |||
| width="90px" valign=top|<center>[[File:German_flag.png|60px|link=De:Human-embryology.org]]</center> | |||
| width="90px" valign=top|<center>[[File:Spain_flag.png|60px|link=Es:Human-embryology.org]]</center> | |||
| width="90px" valign=top|<center>[[File:Canada flag.png|60px|link=Fr:Human-embryology.org]]</center> | |||
| width="90px" valign=top|<center>[[File:Japan_flag.png|60px|link=Jp:Human-embryology.org]]</center> | |||
| | |||
{| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" | |||
! colspan=2|Diğer diller | |||
|- | |||
| [[Eg:Human-embryology.org|Arapça (العربية)]] | [[Cn:Human-embryology.org|Çince (中文)]] | [[Il:Human-embryology.org|İbranice (עִברִית)]] | [[In:Human-embryology.org|Hintçe (भारतीय)]] | [[Id:Human-embryology.org|Endonezya (bahasa Indonesia)]] | [[It:Human-embryology.org|İtalyan (Italiano)]] | [[Kr:Human-embryology.org|Kore (한국어)]] | [[Br:Human-embryology.org|Portekizce (português)]] | [[Ru:Human-embryology.org|Rusça (русский)]] | [[Pk:Human-embryology.org|Urduca (اردو)]] | |||
|} | |||
|- | |||
| valign=top|<center>Ingilizce</center> | |||
| valign=top|<center>Almanca</center> | |||
| valign=top|<center>[[Es:Human-embryology.org|İspanyol]]/[[Cat:Human-embryology.org|Katalan]]</center> | |||
| valign=top|<center>Fransızca</center> | |||
| valign=top|<center>Japonca</center> | |||
| | |||
|} | |||
|} | |||
{| style="margin-left: auto; margin-right: 0px;" | |||
| [[Site Map|Site Haritası]] | |||
| [[File:Ome-logo-400.png|70px|right|link=https://www.openmicroscopy.org]] | |||
| [[File:Zeisslogo.png|top|borderless|30px|right|link=http://www.zeiss.com/corporate/en_de/global/home.html]] | |||
|} |
Latest revision as of 20:22, 20 March 2016
__NOTITLE__
Dijital Embriyoloji Konsorsiyumu | ||||||||||||||||||
Konsorsiyum hakkında"Dijital Embriyoloji Konsorsiyumu" ilk Konsorsiyumu resmi açılışı 8 Nisan 2015 Göttingen Üniversitesi'nde gerçekleştirildi 2014 yılında kurulmuştur. Bu uluslararası ortaklık amacı, dijital ortama korumak ve büyük embriyoloji histolojik koleksiyonları araştırmacılar için kullanılabilir hale getirmektir. Toplama küratörler kendi koleksiyonu tam bir dijital kopyasını tutun ve tüm online telif hakkı, atıf ve daha fazla tekrar kullanımı kontrol edecektir. Araştırma projesi değiştirmek veya bu paha biçilmez koleksiyonları üzerinde tutulur herhangi bir varolan denetimleri değiştirmek için tasarlanmamıştır. Bir internet adresi ( human-embryology.org ) özellikle mevcut koleksiyonların herhangi bir yeniden dernek kaldırmak için tahsis edilmiş ve katkıda bulunan kurum ve araştırmacılar arasında ortak araştırma sitesi olarak görülmelidir. Daha fazla bilgi için irtibata geçiniz Dr Mark Hill. DEC Görüntü Tepsi
|
Site Haritası |